Лікарі назвали симптоми раку, які часто ігнорують хворі – Народна Правда

Американські онкологи розповіли про симптоми раку крові, які часто ігноруються людьми. В результаті хвороба виявляється запущена і виявляється на більш пізніх стадіях.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє UkrHealth.

Один з таких симптомів – дивні синці. Вони можуть з’являтися в результаті незначного впливу, наприклад, легкого удару або зовсім без причин. Це явище може бути пов’язано зі зниженням рівня тромбоцитів в крові.

Ще один симптом, який часто зустрічається – брак сил. Якщо ви відчуваєте, що останнім часом стали втомлюватися від своїх звичайних справ, хоча раніше не відчували такого, краще пройти обстеження. Деякі хворі розповідали, що для них стали важкими навіть найпростіші справи, на зразок приготування сніданку або вмивання вранці.

Нерідко хворі страждають від повторюваних застуд. Це пов’язано з тим, що здорові клітини не справляються з вірусами і бактеріями, в результаті ГРЗ і ГРВІ стають постійними супутниками.

Більш рідкісний симптом – кровотечі. Зазвичай вони з’являються на більш пізніх стадіях, але можуть бути яскравим симптомом і на початку розвитку раку крові. Це можуть бути кровотечі з носа, кровоточивість ясен і слизових.

Нагадаємо, сигнали раку можуть проявлятися в різних підказках організму – зміни в стані нігтів також здатні вказувати на онкологічні хвороби.

Раніше медики назвали перші симптоми раку, про які має знати кожен. Досить бути просто уважними до свого організму — звертати увагу на ті сигнали, які він посилає.

Нагадаємо також, медики наголошують, що рак може бути викликаний нездоровим способом життя – лікарі перелічили звички, які призводять до онкологічних захворювань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.